Recenzje o EroFertil

 • Kamil
  W młodości nie cenił zdrowia, ubierał się swobodnie. Kiedyś, w temperaturach poniżej zera, musiałem długo stać na mrozie. Najpierw zaczęły się problemy z erekcją, potem chęć oddania moczu stała się częstsza. Poszedłem do urologa, poradził EroFertil. na początku nie wierzyłem w skuteczność kapsułek, ale po miesiącu stosowania wszystkie problemy zniknęły.
  EroFertil
 • Maciej
  Przez długi czas nie było stałej dziewczyny, seks 1-2 razy w miesiącu. Zaczęły się problemy, zniknęło zainteresowanie intymnością. Erekcja stała się niestabilna i mogła zniknąć w najbardziej nieodpowiednim momencie. Pojawił się stały partner, ale problemy z potencją powodowały niedogodności. Zamówiłem erofertil, po kuracji moc odzyskała.
  EroFertil
 • Marek
  Problemy z erekcją, lekarz zdiagnozował bezpłodność. Nie wiedziałem, co robić. Brał narkotyki syntetyczne, ale efekt był zerowy. Poinformowano EroFertil. Na początku byłem zażenowany, że jest sprzedawany tylko w Internecie. Ale po zakończeniu kuracji byłem zadowolony. Wzrosła wytrzymałość w łóżku. Plemniki stały się aktywne. Moja żona i ja planujemy dziecko.
  EroFertil
 • Paulina
  Mąż miał problemy w łóżku. Zaczęły się kompleksy, załamania nerwowe. Znajomy poradził erofertil. Mąż był sceptyczny co do tego środka. Ale już po tygodniu stosowania erekcja nasiliła się, stosunek płciowy wydłużył się.
  EroFertil
 • Anna
  Kapsułki EroFertil naprawdę działają kompleksowo. Zniknęły zaburzenia erekcji, oddawanie moczu stało się regularne, zacząłem czerpać prawdziwą przyjemność z intymności. Zauważyłem, że stres emocjonalny minął, mogę w pełni skoncentrować się na partnerze.
  EroFertil
Ocena użytkownika EroFertil
4.6
20